• xps
  • prefect
  • highect

rreth nesh Urime, keni luajtur veten

izolimin Lipu materiale co., LTD. gjendet në qytetin e Linyi, provinca Shandong, i cili është i njohur si "kryeqyteti logjistike të Kinës", është e vendosur në parkun industrial të teknologjisë së lartë me transport të përshtatshëm dhe mjedis superiore. Është cilësia e parë e Kinës lartë të angazhuar profesionistë në prodhimin dhe shitjet e bordit XPS nxjerrje dhe materiale të tjera të jashtme izoluese mur ndërmarrjeve unike. Produktet janë përdorur gjerësisht në ndërtimin e mureve të jashtme, inxhinieri civile, magazinimit të ftohtë, çati, dysheme, toka, tavan dhe fusha të tjera të izolimit të ngrohjes, është gjenerata e re e ideale ndërtimit materialeve të ndërtimit të gjelbër.

  • dsfdsf
  • dsfdf