• xps
  • prefect
  • highect

за нас Честитки, одигра себе

Lipu изолација материјал CO., LTD. се наоѓа во Linyi градот, провинцијата Шандонг, кој е познат како "логистика главниот град на Кина", се наоѓа во високо-технолошки индустриски парк со удобен превоз и се чувствувате животната средина. Е првиот висок квалитет на Кина е професионална ангажирани во производство и продажба на XPS истиснување одбор и други надворешни ѕидови Материјали за изолација на уникатен претпријатија. Производи се користат во градењето на надворешните ѕидови, градежништвото, ладилници, покривот, подот, земјата, таванот и во други области на топлинска изолација, е новата генерација на идеален градење на зелени градежни материјали.

  • dsfdsf
  • dsfdf